Firmamız genç bir firma olmasına rağmen, çalışma ekibimiz, reklam ve tanıtım faaliyetlerinde uzun yıllardan beri hizmet vermiş, konusunda uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Bu yüzden müşteri memnuniyetiyle teslim ettiğimiz her işte, başarının gururunu taşırız.

maxiAVM ekibi olarak son yıllarda diğer reklam ve tanıtım faaliyetlerimizin yanısıra, internet hizmetlerine de ağırlık vermeye başlamıştık. Bu yüzen internet üzerinden alışveriş konusunda, pratik çözümler sunacak, güvenli ve hızlı, herkesin faydalanabileceği kadar da ekonomik, bir site nasıl yaparız diye düşünmeye başladık. Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda değerlendirilmesi gereken bir proje hazırladık. Bunu geliştirmek için vakit kaybetmeden arka planda yoğun şekilde hazırlık yapmaya başladık. Sonuç itibariyle, 2005 yılının ortalarında deneme yayına başladığımız, "Türkiye'nin ilk sanal ALIŞVERİŞ MERKEZİ sitesi" doolu.com ortaya çıkmış oldu. Yaklaşık 1 yıllık bir altyapı hazırlığından sonraysa, çabalarımız yavaşta olsa meyvelerini vermeye başladı.

Şu anda doolu.com ALIŞVERİŞ MERKEZİ 'nin işletilmeside dahil olmak üzere, firmalar için reklam ve tanıtım faaliyetlerimiz de diğer hizmetlerimiz arasında önemle yer almaktadır. Biz herşeyden önce şuna eminizki; doolu.com 'un başarısı ülkemizin başarısı olacaktır. Aldığımız bu pozitif elektrikte, diğer projelerimizi gerçekleştirmemiz açısından, bizi herzaman yüreklendirecektir.

Son olarak; doolu.com 'un altyapı çalışmaları süresince, bizlerden her türlü desteklerini esirgemeyen, ve yapımında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi bir borç biliriz...